Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Матвіївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25891324) був реорганізований і увійшов до складу Новоуспенівської громади

Матвіївка, Восход
Веселівський район, Запорізька область

Про відпустку землевпорядника

Матвіївська сільська рада

Веселівського району    Запорізької області

виконавчий     комітет

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №  7

27.07 2016                                                                      с. Матвіївка

Про надання відпустки

Брусенської В.К.

Керуючись ст. 6 Закону України «Про відпустки», п.12 Постанови Кабінету Міністрів України № 65  «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету»

1. НАДАТИ БРУСЕНСЬКІЙ Вікторії Костянтинівні, спеціалісту-землевпоряднику апарату управління Матвіїїівської сільської ради основну щорічну відпустку тривалістю 30 календарних днів з 10 серпня  2016 року по  09 вересня 2016 року включно, (з врахуванням святкового дня) , за період роботи з  з 05.01.2015 по  05.01.2016 року, з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових проблем  в розмірі посадових  окладів.

Підстава: заява Брусенської В.К. від 20.07.2016

графік відпусток

2. Головному бухгалтеру апарату управління Матвіївської сільської ради   проводити відповідні розрахунки згідно чинного законодавства, в межах фонду на оплату праці  органу місцевого самоврядування  затвердженого на відповідний період поточного року.

Сільський голова                                                           Ю.В.Кучеренко

З розпорядженням    ознайомлена      ______________   В.К.Брусенська

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування